O blogu

Dowiedz się więcej czym jest FarmaStron.

Cześć, mam na imię Karol, a FarmaStron to mój blog o technologiach internetowych. Od 2009 pracuję jako deweloper stron, ale moja pasja związana z tworzeniem stron internetowych rozpoczęła się na długo przed wkroczeniem na ścieżkę zawodową. W 2001, kiedy miałem 14 lat dostałem swój pierwszy PC (z Celeronem 633Mhz :D). Zacząłem wtedy zgłębiać Pascala, Delphi i HTML. Tworzyłem „strony na tabelkach”, które wrzucałem na darmowe hostingi, szczególnie zapadły w mojej pamięci strony o ulubionym w tym czasie zespole „The Offspring”.

FarmaStron to moje małe miejsce w internecie w którym dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami dotyczącymi tworzenia stron i aplikacji internetowych. Chcę pomagać niedoświadczonym użytkownikom w zrozumieniu nowych technologii internetowych i początkującym developerom w rozwijaniu samodzielnych umiejętności.

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów i odświadczeń autora. Zachęcam do zostawiania komentarzy – zarówno tych pozytywnych, w których napiszesz że coś Tobie się podoba oraz tych w których chcesz mi zwrócić uwagę. Jestem otwarty na konstruktywny feedback, a zainteresowanie i doping, na pewno dodatkowo zmotywują mnie do rozwoju i pisania.

Jeśli podoba Ci się to co robię, będzie mi bardzo miło zaprosić Ciebie do zapisania się na Newsletter Farmy Stron: